BLOG

Co slíbíme, to dodržíme

17/5/2018

Víme, jak je důležité, aby zákazník cyklista obdržel své oblečení včas ve stanovený termín před závodem nebo soustředěním. Proto se naše výroba snaží udržovat krátké dodací lhůty a spolehlivě dodržovat slíbené termíny dodávky.

Baskická pýcha

09/04/2018

Tlustým červeným zvýrazňovačem byl v kalendáři baskického týmu Euskadi Murias zakroužkován první dubnový týden. Během tohoto data se totiž konal závod kolem Baskicka, který je prestižní nejen pro tým, ale i pro místní fanoušky.

Kalas Cup - Protože cyklistika nás baví

22/3/2018

Tradice i novinky, takový bude letošní ročník Českého poháru na silnici, nesoucí název KALAS CUP 2018. Jak už název napovídá, v letošním roce se staneme hlavním partnerem soutěže, ve které budou vedoucí závodníci oblékat naše dresy.

Buďte připraveni a zároveň vidět

16/3/2018

Přechodné období zimy a jara charakterizují dvě vlastnosti: rychlé odpolední příšeří a vrtošivé, proměnlivé počasí. Abyste byli na silnici bezpečně vidět během upadajícího denního světla a měli jste po ruce ochrannou vrstvu před náhlým nečasem, vyvinuli jsme lehce skladnou bundou PURE.

Oblékáme český tým Elkov Author

23/2/2018

Doma je doma. I přes veškeré aktivity, kterými se snažíme prosadit na mezinárodním trhu, jsme velice rádi, že můžeme podpořit nejúspěšnější domácí tým Elkov Author. Královehradecký manšaft v loňském roce ovládl celkovou klasifikaci jednotlivců i týmů na domácím silničním poháru, který letos ponese název Kalas Cup a zaznamenal i několik výraznějších úspěchů na zahraniční scéně.

Nová kolekce Titan X8

13/2/2018

Stěží bychom hledali v České republice místa, která skýtají tak malebnou přírodu a k cyklistice přátelskou krajinu jako je Pálava. A právě tuto oblast, proslavenou vinařským řemeslem, jsme si vybrali, abychom v kombinaci slunného počasí a živých barev představili naší novou kolekci Titan X8.

Kraťasy Verano Flex

8/2/2018

Léto a cyklistika k sobě neodmyslitelně patří. Avšak léto s sebou přináší i období velmi teplých dnů a cyklista hledá možnosti, jak se s horkým počasím co nejlépe vypořádat. Jednou z variant jsou naše nové letní kraťasy Verano Flex, jehož materiál je velice lehký a prodyšný.

Neocenitelný klenot do zimy

1/2/2018

Ať už zkrátka jen rádi jezdíte v zimě na kole anebo vás tréninkový program nenechává klidným před novou sezónou, bezpochyby oceníte skvělé vlastnosti naší dvouvrstvé bundy Diamond.

Vítej Mathieu!

1/1/2018

S obrovským potěšením oznamujeme, že jsme na další tři sezony podepsali smlouvu s týmem Corendon-Circus. Jedná se o belgický cyklokrosový tým, který do nynějška fungoval pod názvem Beobank-Corendon a na jehož soupisce se nachází jméno jedné z největších hvězd současné cyklistiky Mathieu van der Poela.