Neocenitelný klenot do zimy

1/2/2018

Ať už zkrátka jen rádi jezdíte v zimě na kole anebo vás tréninkový program nenechává klidným před novou sezónou, bezpochyby oceníte skvělé vlastnosti naší dvouvrstvé bundy Diamond. Důkladně zateplená bunda nedostala svůj název kvůli tomu, že použitý materiál je tvrdý jako diamant, ale proto, že byla navržena pro tvrdé nezdolné jedince, které neodradí žádné počasí.ŠPIČKOVÁ FUNKČNÍ MEMBRÁNA


Bunda je vyrobena z technologicky pokročilé membrány, která poskytuje nejen špičkovou odolnost proti sněhu, vodě a větru, ale zároveň i výbornou prodyšnost, která zamezí přehřátí organizmu.

- Vodní sloupec > 10 000 mm.

- Prodyšnost > 11 000 g/m2/24h.

VNITŘNÍ ZATEPLENÁ VRSTVA


Unikátní cyklistická bunda se řadí do kategorie nových trendů díky své dvouvrstvé konstrukci. Spodní vrstva je vyrobena z hřejivého materiálu Roubaix, který poskytne tepelný komfort, zatímco svrchní membrána se postará o ochranu před sněhem, deštěm či větrem.

DOKONALÁ OCHRANA


Pro zachování tělesného tepla je důležité důkladně zakrýt i hlavu. Integrovaná kukla z hřejivého materiálu Roubaix se postará o udržení tělesného tepla a ochrání náchylnější části těla v oblasti uších a čela.

PROPRACOVANÉ DETAILY

Dokonalost bundy netkví pouze ve špičkových materiálech. Během vývoje byl kladen i vysoký důraz na střih a celkové provedení bundy. Zip u spodní vrstvy je odsazený, aby se chladný vzduch nedostal skrz, manžety jsou navrženy tak, aby dokonale obepnuly zápěstí, a prodloužený zadní díl bundy ochrání před vodou ze silnice.

„Doba, kdy jsme na sebe museli navlékat mnoho vrstev oblečení je pryč. I v mínus pěti jsem vyjel pouze se spodním trikem s dlouhým rukávem a bundou Diamond. Je neuvěřitelné, jak membrána pracuje. Je mi v ní teplo, ale necítím se přehřátý a zároveň jsem perfektně ochráněn před vnějšími vlivy počasí.“ 

 — Jan Hruška, bývalý profesionální závodník a sportovní manažér týmu GHOST TeamZvýšenou viditelnost na silnicích zabezpečují výrazné reflexní prvky, které se nacházejí na zadním díle a kolem rukávu.

Nepřestávejte jezdit a užijte si naplno zimní nadílku sněhu s naší dvouvrstvou bundou Diamond, která vás udrží v teple a v suchu i při teplotách pod bodem mrazu.