Nová kolekce Titan X8

13/2/2018

Stěží bychom hledali v České republice místa, která skýtají tak malebnou přírodu a k cyklistice přátelskou krajinu jako je Pálava. A právě tuto oblast, proslavenou vinařským řemeslem, jsme si vybrali, abychom v kombinaci slunného počasí a živých barev představili naší novou kolekci Titan X8.

PÁNSKÁ KOLEKCE

Design kolekce Titan X8 navazuje na svou předchozí úspěšnou sadu cyklistického oblečení. Pánská kolekce vznikla ve třech barevných provedení: populární černo-fluo varianta, bílo-modrá kombinace a zajímavá variace modro-červené. U všech kompletů byl částečně zakomponován decentní dynamický vzorek, který v kombinaci ostrých a zaoblených prvků propůjčuje kolekci jedinečný sportovní charakter.


Letní kolekce Titan X8 obohatí Váš cyklistický šatník našimi osvědčenými produkty, kterými jsou dres s krátkým rukávem z funkčního materiálu Spinn a kraťasy vyrobené z elastické látky Lycra Power. Kraťasy jsou vybaveny antibakteriálním sedlem Zoom X, které je určené na středně dlouhé vzdálenosti mezi 2-3 hodinami.

DÁMSKÁ KOLEKCE

Dámská kolekce Titan X8 byla také navržena ve třech barevných provedení: elegantní černo-růžová varianta, bílo-fialová a tyrkysová v kombinaci s černou. I zde v designu figuruje decentní vzorek v kombinaci ostrých a zaoblených prvků, který propůjčuje kolekci jedinečný sportovní charakter.

JARNÍ KOLEKCE


Do naší jarní výbavy patří již tradičně bunda z lehké membrány s odepínacími rukávy, díky kterým bundu rychle a jednoduše přeměníte na vestu. V kolekci také naleznete zateplené dlouhé kalhoty, u kterých můžete volit buď variantu s vnitřním sedlem anebo bez.

Živé barvy v jedinečných stylech nové kolekce Titan X8 Vám umožní elegantně vyniknout mezi partou cyklistů nebo během závodů, zatímco si budete moci dopřát pohodlí a funkční vlastnosti, které můžete vždy očekávat od oblečení Kalas.

PÁNSKÁ KOLEKCE                         DÁMSKÁ KOLEKCE