Kraťasy Verano Flex

LETNÍ, PRODYŠNÉ, LEHKÉ

Léto a cyklistika k sobě neodmyslitelně patří. Avšak léto s sebou přináší i období velmi teplých dnů a cyklista hledá možnosti, jak se s horkým počasím co nejlépe vypořádat. Jednou z variant odlehčení od vedra jsou naše nové letní kraťasy Verano Flex, jehož materiál je velice lehký a prodyšný. Kromě nového materiálu jsou tyto kraťasy zkonstruovány z dalších pokrokových úprav, jimiž jsou inovativní sedlo a anatomicky tvarované, bezešvé šle.

BEZEŠVÉ ŠLE

PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT


Minimalistická konstrukce šlí je vyrobena za použití moderní technologie lepených švů, které snižují tření a zajistí pohodlné padnutí. K výrobě byl použit velmi elasticky materiál, díky němuž se šle perfektně přizpůsobí každému tvaru těla.


Přední část tvoří dvě pevné a vysoce elastické pásky, které při jízdě drží kraťasy na svém místě, což je jedním z předpokladů kvalitního pohodlí v sedle kola. Pásky jsou zároveň jemně perforované pro lepší prodyšnost. Pro lepší odvod potu disponuje zadní díl síťovanou vsadkou. Pod ní se nachází menší kapsička pro umístění týmové vysílačky nebo jiných cenností.

INOVATIVNÍ SEDLO

NIČÍM NERUŠENÉ POSEZENÍ


Sedlo Endurance 3D je zkonstruováno ze dvou půlměsícových částí a strategicky umístěných vrstev hustě stlačené paměťové pěny. Díky tomu dostává sedlo trojrozměrný tvar, čímž se dokonale přizpůsobí pohybům cyklisty a poskytne maximální volnost pohybu při jízdě na dlouhé vzdálenosti.

- Sedlo je zkonstruováno z několika strategicky umístěných vrstev hustě stlačené pěny.

- V nejvíce zatížené oblasti se nachází vyztužení s hustotou pěny 200/kg m3 a tloušťkou 6 mm.

- Perforovaná vsadka v přední části sedla zvyšuje prodyšnost a urychluje odvod potu.

- Vysoce elastický materiál EIT Carbonium Flash s antibakteriální a bakteriostatickou úpravou.

- Perforovaná spodní vrstva o tloušťce 5 mm a hustotě pěny 120/kg m3.MATERIÁL VERANO FLEX


Ve spolupráci se světově uznávaným švýcarským výrobcem textilií Schoeller® byla k výrobě kraťas použita velmi lehká a důkladně prodyšná látka Verano Flex. 


Cyklistické kraťasy Verano Flex jsou dostupné i v dámském provedení a zatím pouze jako součást zakázkové výroby s vlastním designem. Více informací o zakázkové výrobě a jak postupovat při procesu objednávky si můžete přečíst ZDE.