Doprava a její ceny

Eshop

 

Doprava zdarma

při objednávce zboží nad 2 000 Kč.


Balíkovna - 49 Kč

Při výběru dodání „Balíkovna“, si můžete vybrat dodání na kteroukoli pobočku balíkovny České pošty.

O doručení zásilky na vybranou balíkovnu budete informováni e-mailem a SMS. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte na písemné oznámení do poštovní schránky.

Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti, pro rychlejší odbavení je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS.


Balík do ruky – 85 Kč

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty.

Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.< Méně


DPD Private - 85 Kč

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den.

O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.

Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám dále umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8.00-10.00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo odložit doručení o 10 dní.

 

Zakázková výroba

 

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA při objednávce zboží nad 50 000 Kč bez DPH.
 

Osobní odběr zdarma

Osobní odběr ZDARMA ve společnosti KALAS Sportswear, Měšická 276, 390 02 Tábor.

DPD Private

Doručení na uvedenou adresu 119 Kč bez DPH.