Platební podmínky

Eshop


Platba v hotovosti a na dobírku

Platba v hotovosti je možná při odběru objednaného zboží v naší podnikové prodejně KALAS Sportswear:
Měšická 276, 390 02 Tábor, Po-Pá od 7 do 15 hodin.

Hotově však můžete platit za zboží, které objednáte na dobírku. V takovém případě vám balíček doručí Česká pošta či jiná přepravní společnost a za tuto službu si od vás vezmeme 39 Kč včetně DPH.

 

Platba kartou

Platba on-line: pokud u sebe často nenosíte hotovost, nebo chcete mít jednoduše placení z krku, využijte možnost platby on-line. Jedná se o vůbec nejrychlejší způsob, jakým můžete přemístit peníze z jednoho účtu na druhý – převod probíhá prakticky okamžitě. Platbu můžete provést kartami VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard.

Při osobním odběru v naší podnikové prodejně KALAS Sportswear: ani v naší podnikové prodejně nechybí platební terminál. Za zboží tak můžete pohodlně zaplatit až na místě a nemusíte předtím vybírat v bankomatu potřebnou hotovost.

Při využití zásilkové služby DPD: můžete rovněž zaplatit kartou, akceptovány jsou VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard.

Bezpečnost 3D-Secure řešení je zabezpečena těmito opatřeními:

  • Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance.
  • Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
  • Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu, který tyto informace šifruje.

 

Zakázková výroba
 

Při objednávce cyklistického oblečení ve vlastním designu je vyžadována platba zálohové faktury min. 50% z celkové ceny objednávky. Týden před odesláním vyrobeného zboží, pokud nebylo dohodnuto jinak, je nutný doplatek zálohové faktury.