Speciální edice: Blue Marine Foundation

eshop
limitovaná edice
novinky

Při příležitosti Světového dne oceánů vám představujeme speciální edici cyklistických dresů Blue Marine Foundation. Tyto dresy, inspirované podmořským světem, zároveň podporují jednu důležitou věc – ochranu a obnovu oceánů po celém světě.

Nadace Blue Marine Foundation se zaměřuje na ozdravení oceánů tím, že bojuje proti nadměrnému rybolovu, jednomu z největších environmentálních problémů světa. Jejich cílem je zdravý oceán, který bude prospívat navždy a pro všechny. Zároveň usiluje o vytváření mořských rezervací, obnovu klíčových ekosystémů a zavádění udržitelných rybolovných praktik.

Jejich posláním je dosáhnout, aby do roku 2030 bylo minimálně 30 % světového oceánu pod účinnou ochranou a zbývajících 70 % bylo spravováno odpovědným způsobem. 

Dres z kolekce BLUE MARINE FOUNDATION je vyroben za použití recyklovaných látek, které jsou certifikovány podle mezinárodních standardů (GRS), a zároveň si zachovává všechny funkční vlastnosti a výhody našeho nejprodávanějšího dresu ELITE Spinn. 

Za účelem podpory obnovy oceánů pořádá organizace Blue Marine Foundation také dvě společné a nezapomenutelné vyjížďky. První jednodenní trasa vede skrz malebnou krajinu anglického venkova z Londýna k řece Solent na jihu Anglie. Druhá, třídenní trasa, začíná na slavném kopci Mont-Ventoux a končí u Středozemního moře v Monaku. Obě akce mají za úkol zvýšit povědomí o environmentálních problémech a zároveň pomáhají získávat finanční prostředky pro organizaci.

K finanční podpoře se přidáváme i my, a proto zakoupením tohoto stylového dresu s atraktivním designem přispějete 20 % z jeho ceny na obnovu moří a oceánů po celém světě.

Do eshopu

 

Příběhy s podobnými tématy