Bunda PRO 21 | W&W Rainex

Díky použití celomembránového materiálu je tato bunda naší nejuniverzálnější. Je navržena pro využití v široké škále povětrnostních podmínek, včetně deštivých závodů. Jedná se o lehkou a funkční membránu. Počesaná vnitřní strana tkaniny je příjemně hřejivá, zatímco vnější vrstva je vodoodpudivá. Přiléhavý střih vás udrží v aerodynamické výhodě i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Vlastnosti produktu

PRODYŠNOST
LEHKOST
AERODYNAMIKA
HŘEJIVOST
VODĚODOLNOST
VĚTRUODOLNOST
 

Kolekce PRO je volbou nejen profesionálních týmů, s nimiž spolupracujeme, ale i nadšených cyklistů. Tato kolekce se vyznačuje nejnovějšími inovacemi v oblasti aerodynamiky, propracovaností střihů a pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších látek. Produkty obstojí i v těch nejnáročnějších tréninkových nebo závodních podmínkách a pomohou vám dosáhnout těch nejlepších výkonů.

Your Ride Made Better

 

 

 

 

Tvarované manžety

Anatomicky tvarované manžety na koncích rukávů se spolehlivě přizpůsobí každému tvaru ruky a účinně ochrání ruce před větrem a chladem na exponovaných místech.

Robustní zip

Bunda je vybavena robustním zipem, který lze pohodlně ovládat jednou rukou za jízdy. Robustnost zipu v kombinaci s vnitřním podložením pomáhá udržet teplo v chladném počasí. Oba konce zipů jsou vybaveny krytkami, z nichž spodní zabraňuje poškození spodního dílu a horní slouží proti oděru brady.

Vysoký límec

Nepostradatelným funkčním prvkem bundy je vysoký límec s vyztužením a podšitý příjemným materiálem, který chrání před větrem a chladem.

  • Vysoká úroveň voděodolnosti (vodní sloupec 8 000 mm).

Široký spodní lem

K celkovému komfortu přispívá i široký a elastický lem na spodním okraji, který drží bundu na svém místě, čímž zabraňuje nepříjemnému vyhrnování během jízdy a pomáhá udržet teplo.

Ventilace a reflexní prvky

Pro účinnější ventilaci jsou na bundě strategicky umístěné prodyšné vsadky, které se nachází na zadních částech rukávů. Nezbytnou součástí bundy jsou i dynamické reflexní prvky pro větší bezpečnost při snížené viditelnosti.

Hlavní materiál - W&W RAINEX

Strečová celomembránová látka kombinuje lehce počesanou, hřejivou vnitřní vrstvu s hladkou vnější vrstvou, která je opatřena vodoodpudivou vrstvou pro lepší ochranu před deštěm. Výsledkem je skvělá kombinace pohodlí a ochrany.

  • Složení: 86% PES, 14% EA
  • Gramáž: 255 g/m2

 

Kód produktu N50251-ML21
POHLAVÍ Pánské
SPORT Cyklistika
KOLEKCE PRO
HLAVNÍ MATERIÁL W&W RAINEX