Zimní Bunda PRO 24 | W&W ThermoTech

Bunda ThermoTech je určena především pro zimní využití. Tato tkanina podobná neoprenu je z vnitřní strany počesána, aby pomohla udržet stálé tělesné teplo. Vnější vrstva je ošetřena vodoodpudivou úpravou, která zabrání vniknutí dešťových kapek. Tato bunda přináší i několik praktických vylepšení zajišťujících větší pohodlí, mezi něž patří nový odolnější límec, lépe padnoucí manžety a nové krytky skrytého zipu po celé délce.

Vlastnosti produktu

LEHKOST
VODĚODOLNOST
PRODYŠNOST
HŘEJIVOST
VĚTRUODOLNOST
 

Kolekce PRO je volbou nejen profesionálních týmů, s nimiž spolupracujeme, ale i nadšených cyklistů. Tato kolekce se vyznačuje nejnovějšími inovacemi v oblasti aerodynamiky, propracovaností střihů a pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších látek. Produkty obstojí i v těch nejnáročnějších tréninkových nebo závodních podmínkách a pomohou vám dosáhnout těch nejlepších výkonů.

Your Ride Made Better

 

 

 

Tvarované manžety

Anatomicky tvarované manžety na koncích rukávů se spolehlivě přizpůsobí každému tvaru ruky a účinně ochrání ruce před větrem a chladem na exponovaných místech.

Robustní zip

Bunda je vybavena robustním zipem, který lze pohodlně ovládat jednou rukou za jízdy. Robustnost zipu v kombinaci s vnitřním podložením pomáhá udržet teplo v chladném počasí. Oba konce zipů jsou vybaveny krytkami, z nichž spodní zabraňuje poškození spodního dílu a horní slouží proti oděru brady.

Vysoký límec

Nepostradatelným funkčním prvkem bundy je vysoký límec s vyztužením a podšitý příjemným materiálem, který chrání před větrem a chladem.

 Vysoká úroveň voděodolnosti (vodní sloupec 8 000 mm).

Široký spodní lem

K celkovému komfortu přispívá i široký a elastický lem na spodním okraji, který drží bundu na svém místě, čímž zabraňuje nepříjemnému vyhrnování během jízdy a pomáhá udržet teplo.

Ventilace a reflexní prvky

Pro účinnější ventilaci jsou na bundě strategicky umístěné prodyšné vsadky, které se nachází na zadním panelu nad kapsami a na zadních částech rukávů. Nezbytnou součástí bundy jsou i dynamické reflexní prvky pro větší bezpečnost při snížené viditelnosti.

Hlavní materiál - W&W Thermotech

Strečová membránová látka se špičkovou vnitřní membránovou vrstvou poskytuje skvělé pohodlí a ochranu před chladem. Její hutně počesaná vnitřní strana poskytuje teplo, zatímco hladká vrchní tkanina je potažena vodoodpudivou vrstvou, která zvyšuje úroveň ochrany před nepřízní počasí.

  • Složení: 90% PES, 10% EA
  • Gramáž: 295 g/m2

 

Kód produktu N50253-ML24
POHLAVÍ Pánské
SPORT Cyklistika
KOLEKCE PRO
HLAVNÍ MATERIÁL W&W THERMOTECH