Limitovaná edice: TÁBOR HOME OF CX

eshop
limitovaná edice

Cyklokros, město Tábor a značka Kalas k sobě nerozlučně patří již několik desítek let, a proto jsme se rozhodli dát jedinečnou podobu tomuto vzájemnému splynutí a nechali vytvořit limitovanou edici dresů pod názvem TÁBOR HOME OF CX.

Designovou část si vzalo na starost ilustrátorské studio Tomski&Polanski, které tvoří uznávané duo nadšených výtvarníků, v jejichž portfoliu se nachází hned několik zajímavých ilustrací na cyklistickou tematiku. Společně se tak pustili do unikátního uměleckého projektu, z něhož vzešla i tato nepřehlédnutelná kolekce. 

Dres z kolekce TABOR HOME OF CX je vyroben za použití recyklovaných látek, které jsou certifikovány podle mezinárodních standardů (GRS), a zároveň si zachovává všechny funkční vlastnosti a výhody našeho nejprodávanějšího dresu ELITE Spinn. 

Podle slov samotného autora Lukáše Tomka jsou na ilustraci zobrazeni tři závodníci, kteří přeskakují přes historické dominanty města Tábor a proslulou vodní nádrž Jordán. Při bližším pohledu rozeznáváme i povědomé tváře se svými charakteristickými pohyby.

Nejvíce vzdálen je Martin Bína – juniorský mistr světa z roku 2001, uprostřed Tomáš Paprstka –  juniorský mistr světa z roku 2010 a nejblíže Zděněk Štybar – taktéž mistr světa z roku 2010 v kategorie muži Elite. Jsou to tři čeští cyklokrosaři, jimž se na táborské trati podařilo vybojovat titul mistra světa. 

Aby si kolekce TÁBOR HOME OF CX zachovala svou jedinečnost, vyrobili jsme ji v limitovaném počtu 200 kusů, po jejichž vyprodání už nebude možné doobjednání. Nenechte si tedy ujít ojedinělou možnost pořídit si právě tento unikátní cyklistický dres s cyklokrosovou tématikou.

Do eshopu

 

Příběhy s podobnými tématy